זה המקום לתוצאות איכותיות ומתקדמות ולשירות אישי וזמינות תמידית.
"מנצחים בדיגיטל" הוקמה ע"י ליאת אמורבן, מומחית לשיווק באינטרנט ובניית אתרים.
החברה קיימת מעל ל-8 שנים ומורכבת ממקצוענים אמיתיים וחסרי פשרות שיעשו הכל כדי לקדם את העסק שלכם!

כל בעל עסק, קטן, בינוני וגדול רוצה להגדיל את ההכנסות ולחשוף את העסק שלו לקהל היעד הרלוונטי ביותר.
בעזרת קידום SEO, קידום PPC, פייסבוק, גוגל וכלים נוספים, זה בהחלט אפשרי!

אז במה אנחנו שונים? למה אצלנו השיווק הוא מנצח?

– התאמה מדויקת ללקוח, עם תכנון ואסטרטגיה
לכל עסק מתאים מערך שיווקי שונה, עם תכנון נכון וביצוע מקצועי, כל עסק מעוניין לקדם משהו שונה ולכן כל קידום חייב להיות שונה ומותאם לאותו העסק כדי שהוא יצליח.
אחד הדגשים שלנו זה ההתאמה של השירותים השונים לכל עסק ולסגנונו – עם העיצוב הקפדני שמשתנה בהתאם, התכנון שנעשה בשיתוף הלקוח, הבנייה ברמה הגבוהה ביותר, עם דגש על המטרה ועם התוכנית השיווקית הנכונה והמתאימה.
בחברתנו אנו לא מתחילים בתהליך מבלי לשבת עם הגורם הרלוונטי ולהבין בדיוק מה המטרה ומה הוא מעוניין להשיג.
ההקשבה והביצוע שנעשה בשקיפות מלאה מביאים אותנו לתוצאות הנכונות!

יש עסקים שמעוניינים במערך שיווקי מקיף, עם נוכחות אינטרנטית חזקה בשילוב קמפיינים לקידום מוצרים או שירותים שונים, יש שמעוניינים לקדם נקודתית משהו ספציפי בזמן ובתקופה קצרה, יש שתקציבם גבוהה ורוצים ללכת דרך ארוכה שתבסס אותם, יש שתקציבם נמוך ומטרתם מיידית… יש עסקים שתקציבם חייב ללכת לפייסבוק כי הוא הכלי השיווקי המושלם עבורם, יש כאלה שקידום נכון בגוגל הוא המתאים וכו'…

– שירות אישי וזמינות, יש מי שמכיר ואחראי על כל השיווק שלכם  
חברות רבות מפצלות את תהליכי השיווק לגורמים שונים.
תחילה יושבים עם איש המכירות שאינו בעל ידע מקצועי רחב, ממשיכים ומכירים את מנהל התיק שמעביר למעצב שמשוחח עם איש התכנות שאינו מכיר אתכם וכן אלאה…

אצלנו כל המערך השיווקי שלכם עובר ישירות ליאת אמורבן. מהפגישה הראשונה ולכל הדרך ליאת אמורבן מלווה את השיווק שלכם באחריות ובמקצועיות רבה.
השיווק של העסק שלכם הוא הפרמטר החשוב והעיקרי להצלחת העסק וכאשר יש מישהו מקצועי שאחראי עליו הדברים נעשים במהירות וביעילות.
ליאת תדאג להפעיל את הצוות שלנו ואין דבר או חצי דבר שלא יעבור דרך ידיה המקצועיות והפרפקציוניסטיות.

עם הזמן ובמהלך העבודה אשת השיווק שלכם נעשת חלק בלתי נפרד מהעסק שלכם ומכירה אותו כמעט כמותכם.
בשילוב השירות האדיב, הזמינות המיידית (ישירות לטלפון הנייד), ההקשבה וההכוונה נוצר קשר הדוק שמביא לניצחון בדיגיטל!

– עולם שלם של שיווק במקום אחד
בניגוד לחברות רבות שמתמחות רק בקידום בפייסבוק וברשתות החברתיות, או רק בכתיבה שיווקית נכונה, או רק בעיצוב, או רק בבניית אתרים, או רק בקידום אורגני, או רק בקידום מומן וכו'…אנחנו מומחים בלנצח בדיגיטל!
השילוב של בניית אתר אינטרנט, קידום האתר, מערכת דיוור, פייסבוק, יוטיוב ושאר הרשתות החברתיות הוא שמוביל אותנו לנוסחה הנכונה שהופכת את העסק למצליח ומביאה לו המון פניות, לקוחות והכנסות.
הידע שלנו שלי הוא אומנם בתחומים מגוונים אך המומחיות היא בתחום הספציפי שנקרא שיווק באינטרנט!

למה חשוב לראות את התמונה כולה? כאשר בונים אתר אינטרנט, יש לקחת בחשבון שגם נרצה לקדם אותו אורגנית בגוגל ולכן עוד בשלב התכנון נכין אותו לטובת נגישות לגוגל. דוגמה נוספת- כאשר מנהלים עמוד פייסבוק יש לקחת בחשבון שאתר האינטרנט או ערוץ היוטיוב שלנו הם כלים נפלאים לשילוב ולקידום בתוך הרשת החברתית הזו.
עוד דוגמה – כשעושים קמפיין ברשת השותפים של גוגל צריך גם לבנות דף נחיתה ולעצב באנרים וכו' וכו'…

כל הפלטפורמות הללו משתלבות וצריכות להתגבש באופן מושלם לטובת הצלחת השיווק, וכשכולן מנוהלות יחד ובשילוב זה מה יוצר את מקסום הפוטנציאל הקיים וההצלחה.
כל עסק צריך פתרון אחד מקצועי שיזניק את השיווק של העסק שלו ויטפל בו בכל הפלטפורמות ובכל הרבדים הנכונים לו בהתאם לתקציב שלו, לקצב שבו הוא מעוניין להתקדם ולפעילויות האינטרנטיות הנכונות שלו.

מישהו שלא רק ידע לכתוב, או רק ידע לעצב, או רק ידע לבנות או רק ידע לנהל…אלא מישהו שיבצע את הכל תוך הבנה ושיתוף ובאופן שמותאם רק לאותו העסק