אתר אינטרנט הוא הבסיס והתשתית של כל עסק או חברה. 
בין אם לצורכי תדמית או לקמפיינים, האינטרנט מוביל המון לקוחות פעילים או פוטנציאליים לאתר שלנו.

למה לבנות איתנו אתר אינטרנט?

א1

תכנון משותף ואפיון – אצלנו בניית אתר אינטרנט מתחילה בשלב החשוב של התכנון.
יחד נבין את העסק / המוצרים, נבחן מה נרצה להבליט יותר או ממה יורכבו הדגשים באתר, נאפיין את קהל היעד ונגבש את המבנה המנצח לאתר.

גרפיקה מקצועית וקרייאטיב – אתר האינטרנט שלנו מתחיל מדף לבן וחלק ובהתאם לתכנון והאפיון נבנה סקיצות ייחודיות ומעוצבות. בשיתוף נחליט על הסקיצה הנבחרת, נוכל תמיד לבצע גם בה שינויים כדי להתאים את האתר בדיוק לטעמנו ורצוננו (ללא תבניות מוכנות).

א3
א2

הטכנולוגיה המתקדמת בעולם – אתרי האינטרנט שלנו נבנים על מערכת וורדפרס הפופולארית בשילוב תוספים איכותיים ומתקדמים שיספקו אתר עכשווי ואיכותי.
האתרים 100% רספונסיבים ובהתאם לאפיון כוללים מגוון רב של פיצ'רים מתקדמים.
בסיום בניית האתר תקבלו את השליטה המלאה ותוכלו לבחור אם להמשיך ולהתנהל לבד עם האתר או אם לבחור את אחד משירותי ההמשך שלנו כמו אחסון, ניהול אתר, עדכוני תוכן וכו'.

100% התחייבות לשביעות רצון הלקוח – כדי שהאתר שלכם יהיה מנצח וכדי שתצאו 100% מרוצים אנחנו לא מגבילים את הסקיצות והגרפיקות ולא נעבור לבניית האתר עד שלא תיהיו מרוצים ושלמים עם הנראות והמבנה שלו. רוב הלקוחות מביעים שביעות רצון גבוהה ומאשרים את הסקיצות כבר בסבב הראשון או השני. אך עבור אלה שיותר מתקשים להחליט אנו נייצר ונלווה עד שיהיו 100% מרוצים.

התחייבות 2
א5

מחירים משתלמים לאיכות הגבוהה ביותר – 'מנצחים בדיגיטל' מתמחרת את שירותיה כדי שיתאימו לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים, בהתאם לצרכים השונים. אתרי האינטרנט שלנו נבנים בטכנולוגיה המתקדמת בעולם ובעיצוב אישי, חדשני ומתקדם תוך ליווי מקצועי. עלות השירות משתלמת בהתאם לאיכות האתר אותו אתם מקבלים.

מתקדמים – בין אם האתר שבנינו הוא תדמית, מכירתי, אינפורמטיבי וכו'… הוא מוכן, הוא מושלם והוא 100% שלכם ללא שום התחייבות. כעט תוכלו להחליט אם אנחנו מתקדמים לשיווק אתר האינטרנט. קידום ממומן PPC או קידום אורגני SEO הם חלק מהשירותים שאנחנו נותנים ללקוחותינו.

א6

מתוך אתרי האינטרנט שלנו:

שנדבר אינטרנט? זה הזמן להתקשר 0525402574 או למלא את הפרטים: