שיווק ופרסום מנצח באינסטגרם דורש ידע מקצועי רב וניסיון מעמיק.
אנו ב'מנצחים בדיגיטל' מלווים עסקים וחברות כבר מעל ל-8 שנים של אינטרנט, שירותי האינסטגרם שלנו נבנו בקפידה וגובשו לתוכנית נכונה לפעילות עיסקית מצליחה. 

למה לפרסם איתנו באינסטגרם?

א1

ליווי שיווקי – אצלנו ניהול השיווק שלכם בפייסבוק כולל בתוכו ליווי שיווקי וחשיבה אסטרטגית משותפת. בתכנון נכון ומקצועי  נרכיב מבצעים, הטבות, הגרלות, מידע כללי וכל מה שצריך בשביל אינסטגרם רלוונטי ומנצח.

שירות אישי וזמינות גבוהה – לא עוד איש מכירות שמעביר למנהל תיקי הלקוחות, שיעביר את מה שאתם דורשים לקמפיינר שיעבוד מול הגרפיקאי וכו'… ב'מנצחים בדיגיטל' יש אדם אחד שאחראי, מכיר, יודע וחי את השיווק שלכם.

א2
א3

גרפיקה מקצועית וקרייאטיב – כל הפוסטים ובאנרי הקמפיינים שלנו עוברים גרפיקה מקצועית ומוקפדת וקריאייטיב מעניין וייחודי. אתם שולחים לנו את התמונות שלכם או אנו מייצרים עבורכם תמונות שמתגבשות לפוסט מעניין, מרשים ושיווקי.

מטגרטים בשבילך – בהתאם לקהל היעד הנכון עבורך ולאסטרטגיה השיווקית, נבנה את הקהלים לשיווק הפוסטים והקמפיינים שלנו. עם פילוח איכותי ומדוייק הכולל בתוכו: דמוגרפיה, תחומי עניין, גיל, מין, סטטוסים משפחתיים ועוד… בשילוב הסטורי הנכון והאשטגים המשגשגים.

א4
א5

בהתאם לתקציב שלך – 'מנצחים בדיגיטל' מנהלת תקציבי פרסום שונים ללקוחות שונים בהתאם לגודל, לצורך ולרצון. תקציבי הפרסום של לקוחותינו נעים מ-600 ש"ח ועד 120,000 ש"ח בחודש.

אופטימיזציה – אנחנו רוצים יותר תוצאות לתקציב! אחרי שהגדרנו את המטרות שלנו (הקלקות, לייקים, לידים, הודעות וכו'…) אנחנו רוצים למקסם את הפוטנציאל. אופטימיזציות יביאו אותנו למטרה.

א6

מתוך הפוסטים שלנו:

שנדבר אינטרנט? זה הזמן להתקשר 0525402574 או למלא את הפרטים: