קמפיינים הולכים יד ביד עם דף הנחיתה והם הכלי הכי שיווקי במערך השיווק שלנו.
קמפיין מנצח נועד לקדם מטרה ספציפית, שירות או מוצר ספציפי ויש לשים את הדגש עוד מתחילת התכנון לאסטרטגיה נכונה.

למה לבנות איתנו דף נחיתה או קמפיין?

א1

תכנון משותף ואפיון – אצלנו בניית דף נחיתה או קמפיין מתחילה בשלב החשוב של התכנון. יחד נבין את העסק והמוצא או השירות שיוביל את הקמפיין, נבחן מה נרצה להבליט יותר או ממה יורכבו הדגשים, נאפיין את קהל היעד ונגבש את המבנה המנצח.

גרפיקה מקצועית וקרייאטיב – דף הנחיתה שלנו מתחיל מדף לבן וחלק ובהתאם לתכנון והאפיון נבנה סקיצות ייחודיות ומעוצבות. בשיתוף נחליט על הסקיצה הנבחרת, נוכל תמיד לבצע גם בה שינויים כדי להתאים את הדף הנחיתה לאופטימיזציות (ללא תבניות מוכנות).

א3
א2

הטכנולוגיה המתקדמת בעולם – דפי הנחיתה שלנו נבנים על מערכת וורדפרס הפופולארית בשילוב תוספים איכותיים ומתקדמים שיספקו דף נחיתה עכשווי ואיכותי.
הדף 100% רספונסיבי ובהתאם לאפיון כולל מגוון רב של פיצ'רים מתקדמים.
בסיום בנייתץ דף הנחיתה נקים קמפיין איכותי ומתקדם בהתאם לפלטפורמות בהן בחרנו לקדם.

100% התחייבות לשביעות רצון הלקוח – כדי שדף הנחיתה שלכם יהיה מנצח וכדי שתצאו 100% מרוצים אנחנו לא מגבילים את הסקיצות והגרפיקות ולא נעבור לבניית הדף עד שלא תיהיו מרוצים ושלמים עם הנראות והמבנה שלו. רוב הלקוחות מביעים שביעות רצון גבוהה ומאשרים את הסקיצות כבר בסבב הראשון או השני. אך עבור אלה שיותר מתקשים להחליט אנו נייצר ונלווה עד שיהיו 100% מרוצים.

התחייבות 2
א5

מחירים משתלמים לאיכות הגבוהה ביותר – 'מנצחים בדיגיטל' מתמחרת את שירותיה כדי שיתאימו לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים, בהתאם לצרכים השונים. דפי הנחיתה שלנו נבנים בטכנולוגיה המתקדמת בעולם ובעיצוב אישי, חדשני ומתקדם תוך ליווי מקצועי. עלות השירות משתלמת בהתאם לאיכות.

מתקדמים – דף הנחיתה מוכן והוא 100% שלכם ללא שום התחייבות. כעת ניתן לעבור לבניית קמפיין מקצועי ומתקדם בפלטפורמות השונות (קמפיין הכולל תכנון אסטרטגי, בניית מודעות, קהלי יעד, אופטימיזציות למקסום הפוטנציאל וליווי שיווקי מקצועי).

א6

שנדבר אינטרנט? זה הזמן להתקשר 0525402574 או למלא את הפרטים: